Bezpiecznie we
współczesnym świecie

Co robić, kiedy nie wiadomo, co robić?
Po pierwsze – przygotuj się na sytuacje kryzysowe, aby skutecznie chronić siebie oraz swoich bliskich. Zamiast biernie czekać sięgnij po Vademecum bezpiecznej rodziny i wybierz działanie. Poznaj rekomendowane przez ekspertów sposoby postępowania i rób  to, co należy!

ZAMAWIAM KSIĄŻKĘ

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Czy wysyłają Państwo książkę za granicę?

Aktualnie dystrybucja publikacji odbywa się wyłącznie na terenie Polski. Jeśli, jednak macie Państwo taką możliwość – chętnie dotrzemy do Państwa poprzez rodzinę i znajomych mieszkających w Polsce.

Czy mogę otrzymać fakturę na zagraniczną firmę?

Nie. Vademecum jest sprzedawane wyłącznie osobom z Polski i firmom zarejestrowanym i prowadzącym działalność gospodarczą w Polsce. Nie prowadzimy sprzedaży za granicę, tym samym nie wystawiamy faktur, rachunków dla podmiotów zagranicznych.

Jaką drogą zostanie dostarczona publikacja?

Zamówienia wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej.

Czy mogę skorzystać z innej formy dostarczenia książki?

Tak. Istnieje możliwość odbioru osobistego w siedzibie dystrybutora: firmie grey tree sp. z o.o., ul. 1-go Maja 41B/73, 96-300 Żyrardów po wcześniejszym uzgodnieniu terminu.

Jak długo będę czekać na zamówione Vademecum?

Zamówienie wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego po zaksięgowaniu wpłaty za pośrednictwem Poczty Polskiej. Czas doręczenia przesyłki zgodnie z Regulaminem PP wynosi do 4 dni roboczych.
W dniu nadania paczki wyślemy do Państwa e-maila z informacją o wysyłce oraz numerem umożliwiającym śledzenie przesyłki przez internet.

Co w przypadku gdy kurier nie zastanie nikogo w domu/firmie?

W przypadku, kiedy kurier nie zastanie Państwa w domu lub firmie, Vademecum będzie czekało na odebranie w przypisanej do Państwa adresu placówce Poczty Polskiej zgodnie z informacją pozostawioną przez doręczyciela.

Czy książka jest objęta gwarancją?

Tak. Vademecum bezpiecznej rodziny jest objęte gwarancją Wydawnictwa Saperskiego Sp. z o.o. z siedzibą w 96-300 Żyrardów, ul. 1-go Maja 41B/43.

Zakupiłem książkę ale chcę ją zwrócić, czy mam taką możliwość?

Zgodnie z przepisami prawa przysługuje Państwu prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość. By z tego prawa skorzystać należy przesłać do nas wypełniony formularz dostępny pod adresem https://bezpiecznarodzina.edu.pl/wp-content/uploads/2019/08/Przykładowy_formularz_odstąpienia_od_umowy.pdf lub w innej formie zgodnej z Prawem konsumenckim.
W razie odstąpienia od umowy, są Państwo zobowiązani zwrócić książkę Sprzedającemu niezwłocznie.
Adres do zwrotu:
grey tree sp. z o.o., ul. 1-go Maja 41B/43 96-300 Żyrardów.

Mam inne pytania. Jak mogę je zadać i czy otrzymam na nie odpowiedź?

Oczywiście! Prosimy o kierowanie wszelkich pytań na adres vademecum@bezpiecznarodzina.edu.pl lub poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie https://bezpiecznarodzina.edu.pl. Dołożymy starań by udzielić Państwu odpowiedzi w ciągu jednego dnia roboczego.